Actualitate
Mai multe mașini au fost vandalizate pe strada Frunzișului: „Încă nu știu dacă este vorba de prostie sau doar răutate”
Mai mulți șoferi s-au trezit cu mașinile vandalizate pe strada Frunzișului din Cluj-Napoca.
![Mai mulți șoferi s-au trezit cu mașinile vandalizate pe strada Frunzișului| Foto: Info Trafic Cluj-Napoca - Facebook](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2024/06/18/667127e9f1fb9_masini-vandalizate-strada-frunzisului.jpg)
Mai mulți șoferi s-au trezit cu mașinile vandalizate pe strada Frunzișului din Cluj-Napoca.
O persoană necunoscută a zgâriat mai multe mașini care erau parcate pe strada amintită mai sus.
![](https://monitorulcj.ro/storage//126937/448455893_1510401313167190_526410998925475110_n.jpg)
![](https://monitorulcj.ro/storage//126938/448588600_1510401129833875_7919049749575845902_n.jpg)
„Încă nu știu dacă este vorba de prostie sau doar răutate. Noaptea trecută, un individ, pesemne fără ocupație, s-a apucat și a zgariat cu o cheie sau un obiect ascuțit mai toate mașinile de pe str Frunzișului (la bază) și str Urcușului. Incredibil cât de mare e gradină ta, Doamne! Am depus plângere împreună cu alți păgubiți, să sperăm că se rezolvă ceva, mai ales că în zonă sunt case cu camere de supraveghere”, a scris unul dintre păgubiți pe un grup de Facebook destinat șoferilor.
Citiți monitorulcj.ro și pe Google News
CITEȘTE ȘI: