Actualitate
Anunț important pentru toți șoferii! Se inversează sensul unic pe o stradă din centru
Șoferii clujeni ar putea avea probleme în trafic după modificarea sensului unic de pe strada Baba Novac.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2019/09/03/sens-unic.jpg)
"Primăria municipiului Cluj-Napoca anunță faptul că s-a inversat sensul unic de circulație de pe strada Baba Novac, tronsonul cuprins între străzile I.C. Brătianu și Bulevardul Eroilor, sensul de circulație fiind acum înspre Bulevardul Eroilor. Măsura a fost implementată începând de astăzi, 3 septembrie", a transmis Primăria Cluj-Napoca.