Actualitate
Bătaie în curtea unei societăți comerciale din Turda! Două angajate s-au păruit în urma unor discuții aprinse
Două angajate al unei societăți comerciale din Turda s-au luat la bătaie în urma unor discuții în contradictoriu.
![Două angajate al unei societăți comerciale din Turda s-au luat la bătaie în urma unor discuții în contradictoriu/ FOTO: depositphotos.com](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2022/11/11/636e8af9807e6_Depositphotos_93529214_S.jpg)
Incidentul s-ar fi petrecut joi, 11 noiembrie.
Cele două angajate s-au luat la bătaie în curtea societății comerciale.
„Ieri, 10 noiembrie a.c., în jurul orei 12.00 Poliția municipiului Turda a fost sesizată cu privire la un incident petrecut în curtea unei societăți comerciale din municipiu.
Din verificările efectuate a reieșit faptul că două persoane de sex feminin, personal în cadrul societății, ar fi purtat o discuție în contradictoriu, în urma căreia s-ar fi agresat fizic reciproc.
În cauză sunt efectuate cercetări pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care a avut loc evenimentul sub aspectul săvârșirii infracțiunii de lovirea sau alte violențe”, a transmis IPJ Cluj.
Foto: depositphotos.com
CITEȘTE ȘI: