Actualitate
O nouă intrare la Primăria Cluj-Napoca
Începând de astăzi, 3 iulie, s-a deschis accesul în Primăria Cluj-Napoca, din strada Moților nr. 1-3, potrivit unui comunicat de presă al municipalității. Potrivit documentului citat, va rămâne în continuare deschisă intrarea în instituție de pe strada Petru Maior.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2018/07/03/primarie.jpg)
“Prin această măsură se urmărește facilitarea accesului cetățenilor la serviciile Primăriei în timpul programului de lucru cu publicul”, precizează reprezentanții Primăriei Cluj.