Actualitate
"Pietoni europeni" pe Bulevardul Muncii. Cu porcii pe carosabil
Mare i-a fost mirarea unui șofer care circula pe Bulevardul Muncii în momentul în care în fața sa au apărut doi "pietoni" indisciplinați.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2019/01/21/porci.jpg)
"Pietonii" angajați să traverseze neregulamentar strada erau doi PORCI, care circulau nestingheriți pe carosabil. Cum au ajuns acolo, nimeni nu știe, însă imaginile sunt o sincopă amuzantă în peisajul european al "orașului-magnet" Cluj-Napoca.