Actualitate
ATENȚIE CLUJENI! Semafor nou și trecere de pietoni nouă!
Primăria Municipiului Cluj-Napoca anunţă punerea în funcțiune a instalației de semaforizare de la intersecția Calea Dorobanților cu strada Progresului și înființarea unei treceri de pietoni semaforizată pe strada Progresului intersecție cu Calea Dorobanților.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2019/08/22/semafor.jpg)
„Rugăm conducatorii auto și pietonii să circule cu prudență în zona menționată și să respecte noile reglementări de circulație”, transmite municipalitatea clujeană.