Actualitate
Furt BLITZ Între Lacuri! Un clujean a rămas fără portofel în câteva secunde. VIDEO
Un clujean a rămas fără un portofel cu acte în doar câteva secunde de neatenţie pe strada Dunării.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2019/11/03/furt-intre-lacuri.jpg)
O cameră de supraveghere a înregistrat momentul în care un clujean a rămas fără un portofel cu acte în doar câteva secunde de neaţenţie. Bărbatul a lăsat maşina deschisă, iar un hoţ care a trecut prin zonă întâmplător nu a ezitat să acţioneze.