Actualitate
Accident pe Calea Turzii. Un scuter a intrat într-o bordură
Un accident a avut loc în această după-masă pe Calea Turzii, după ce un mopedist a intrat într-o bordură dintre benzile de circulație.
![Accident pe Calea Turzii. Un scuter a intrat într-o bordură](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2020/05/14/scuter-accident-calea-turzii.jpeg)
Pe Calea Turzii s-au deplasat o autospecială cu modul de descarcerare și un echipaj SMURD în urma a unui accident rutier în care a fost implicat un moped.
Potrivit informațiilor comunicate de reprezentanții ISU Cluj, un tânăr de 20 de ani a fost consultat de către echipajul SMURD, dar a refuzat transportul la spital.
CITEȘTE ȘI
ACCIDENT la Jucu. Un microbuz cu 16 persoane a lovit un tractor