Actualitate
Accident GRAV în Jucu! O tânără de 23 de ani a ajuns la spital după ce s-a izbit cu mașina de un camion. FOTO
Un accident a avut loc, vineri, în localitatea clujeană Jucu. Accidentul s-a produs între o mașină și un camion. Victima de 23 de ani din mașină a fost transportată la spital.
![Accident GRAV în Jucu! O tânără de 23 de ani a ajuns la spital după ce s-a izbit cu mașina de un camion. FOTO](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2022/01/28/61f3d1606a4cf_accident.jpeg)
„La data de 28 ianuarie a.c., în jurul orei 11.20, polițiștii au fost sesizați pentru a interveni la un accident de circulație produs în Jucu, km 21+470m.
Din primele informații furnizate, impactul s-a produs între un camion, condus de un bărbat de 49 de ani, din municipiul Gherla, din direcția Cluj-Napoca spre Dej, și un autoturism, condus de o tânără de 23 de ani, din Dezmir.
![Citiți știrile monitorulcj.ro și pe Google News](https://monitorulcj.ro/storage//83246/google-news-monitorulcjro.jpg)
În urma evenimentului, conducătoarea autoturismului a fost transportată la spital în vederea acordării îngrijirilor medicale de specialitate.
Testările cu aparatul etilotest au avut rezultat negativ”, au transmis reprezentanții IPJ Cluj.
CITEȘTE ȘI: