Politică
Emil Boc ironizează USR Cluj. „Aveți câteva ore la această masă”. Consilier local: „Am obținut al doilea scor electoral în Cluj-Napoca”
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2022/11/03/6363999330f4f_cl.jpg)
Nicio ședință de Consiliu Local fără contre între putere și opoziție, între PNL și USR. Ultima ceartă dintre cele două partide politice a vizat numirea unui consilier local în Adunarea Generale a Acționarilor la Tetarom. „Orașul nu se conduce după ifose”, le-a atras Emil Boc atenția USR-iștilor.