Actualitate
Centrul Comunitar de Igienă și Sănătate din Turda, cel mai bun proiect de servicii sociale!
![Centrul Comunitar de Igienă și Sănătate din Turda, cel mai bun proiect de servicii sociale!](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2013/12/13/premiu-turda.jpg)
Proiectul administrației locale turdene intitulat „Centrul Comunitar de Igienă şi Sănătate Turda” a câştigat premiul de cel mai bun proiect din domeniul Servicii Sociale – regiunea Nord-Vest, la Concursul Naţional de Proiecte din Administraţia Publică Locală „Cele bune să se-adune”, ediţia 2013, organizat de Revista Romană de Administraţie Publică Locală.