Timp Liber
Soția lui Dan Petrescu, vacanță la Milano și Barcelona. Îmbrăcăminte de mii de euro în poze!
Soția lui Dan Petrescu, Adriana, s-a relaxat săptămâna aceasta în două destinații europene la modă: Barcelona și Milano.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2022/08/21/630230a4aafbb_sotie.jpg)
Partenera antrenorului de la CFR a postat imagini de senzație din Spania și Italia. Cel mai mult a atras atenția outfitul de la ședința foto din Piața Domului din Milano.
![](https://monitorulcj.ro/storage//95811/300337835_629230095286156_2705334137447527660_n.jpg)
Bustiera Dior purtată de Adriana costă 1.000 de euro, ea accesorizând-o cu o fustă neagră și cu sandale Hermes, care se învârt în jurul aceleiași sume, scrie gsp.ro.
![](https://monitorulcj.ro/storage//95812/299366164_588272909663024_5088772567217333685_n.jpg)
Adriana, 45 de ani, este alături de Dan Petrescu de aproape 20 de ani. Cei doi au împreună o fiică, Jennifer.
![](https://monitorulcj.ro/storage//95809/300241966_1123502408247193_6253257704019010538_n.jpg)
Adriana este foarte pasionată de înfrumusețare prin metode naturale și de fitness, având chiar o afacere în acest domeniu. Ea postează mereu imagini din sala de forță, unde le arată urmăritorilor cum se menține într-o formă de invidiat.
![](https://monitorulcj.ro/storage//95807/36617960_2158795047682209_6977840229721833472_n.jpg)
„Pentru mine, frumuseţea înseamnă, înainte de orice altă definiţie, sănătate. Ca să funcţioneze corect, fiecare celulă din corp are nevoie de apă. Hidratarea organismului, a pielii, a părului este vitală. Dimineaţa, beau apă cu lămâie, iar apoi, pe tot parcursul zilei consum multă, multă apă. Cremele, serumurile şi măştile hidratante sunt de asemenea nelipsite din beauty kit-ul meu. Nu mi-am făcut nicio operaţie estetică şi nici nu intenţionez să apelez la chirurgie. Într-o societate în care tot mai multe femei recurg la tratamente invazive de înfrumuseţare, eu continui să promovez frumuseţea naturală şi menţinerea acesteia prin metode non-invazive”, a scris Adriana pe pagina ei de Facebook.
![](https://monitorulcj.ro/storage//95810/300253208_579236450347486_7643762940370177257_n.jpg)
CITEȘTE ȘI: