Actualitate
Restricții de circulație pe strada Pandurilor, cu ocazia unei competiții mondiale de judo la Sala Sporturilor
Primăria Cluj-Napoca a anunțat restricții de circulație pe strada Pandurilor, de joi până luni. Circulația va fi restricționată cu ocazia unei competiții internaționale de judo ce se desfășoară la Sala Sporturilor.
![Restricții de circulație pe strada Pandurilor / Foto: arhivă](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2022/06/29/62bc391958995_6288f7eaec54a_restrictii-de-circulatie.jpg)
Primăria Cluj-Napoca anunță restricționarea traficului rutier pe strada Pandurilor, din data de 30 iunie 2022, ora 22.00.
Restricțiile de circulație vor fi valabile până în data de 4 iulie 2022, ora 07.00.
![](https://monitorulcj.ro/storage//92726/unnamed.jpg)
Traficul va fi restricționat cu ocazia desfășurării unei competiții internaționale de judo, sub egida „Senior European Open”, la Sala Sporturilor „Horia Demian”.
CITEȘTE ȘI: