Actualitate
Lucrările realizate de Con-A la Stadionul Municipal din Sibiu continuă să avanseze
Stadionul Municipal din Sibiu „prinde contur”. În prezent se lucrează intens la finalizarea Tribunei a II-a, fosta tribună oficială, care a trebuit demolată și refăcută.
![Lucrările realizate de Con-A la Stadionul Municipal din Sibiu continuă să avanseze. FOTO: Captură ecran](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2022/09/12/631f51ee78eee_stadion-sibiu.jpg)
Con-A, firma care execută lucrările de modernizare la Stadionul Municipal Sibiu, a publicat recent un videoclip din care rezultă stadiul lucrărilor la arena sportivă.
Din imagini se poate vedea că în prezent se lucrează intens la finalizarea Tribunei a II-a, fosta tribună oficială, cea care a trebuit să fie demolată și refăcută.
Imaginile au fost realizate de Con-A în luna septembrie.