Actualitate
Accident în Feleacu. O mașină a intrat în stâlp
Două mașini au fost implicate într-un accident de circulație, sâmbătă după-amiaza, în Feleacu. Au rezultat doar pagube materiale.
![Accident în Feleacu. Mașină proiectată în stâlp. Foto: ISU Cluj](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2023/07/29/64c52c021fa2e_accident.jpg)
„În accident au fost implicate două autoturisme, dintre care unul intrat într-un stâlp. Din fericire, nu au existat victime. La misiune au luat parte două autospeciale cu modul de descarcerare, o ambulanță SMURD și una SAJ”, transmite ISU Cluj.
Citiți monitorulcj.ro și pe Google News
CITEȘTE ȘI: