Actualitate
Au furat semnalizarea gării din Cojocna
În data de 13 septembrie a.c., poliţişti din cadrul Secţiei Regionale de Poliţie Transporturi Cluj-Napoca i-au prins pe trei bărbaţi din Cojocna care au furat conductori de la sistemul de semnalizare TTR, în Staţia CFR Cojocna.
![Au furat semnalizarea gării din Cojocna](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2013/09/16/cfr-muncitori-afp.jpg)
Cei patru suspecţi - S. Alexandru de 37 ani, S. Alin de 36 ani, S. Augustin de 30 ani şi K. Alexandru, de 32 ani - sunt suspectaţi de săvârşirea infracţiunii de furt calificat, cercetările fiind continuate pentru stabilirea împrejurărilor comiterii faptei, precum şi pentru recuperarea prejudiciului.