Actualitate
Se redeschide piaţa volantă de la Sala Sporturilor
Primăria Cluj-Napoca va redeschide sâmbătă, 11 august, piața volantă de pe platoul Sălii Sporturilor ”Horia Demian”, de unde clujenii vor avea din nou posibilitatea să-şi achiziţioneze legume şi fructe proaspete de sezon direct de la producători.
![sursa foto Radio Cluj](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2018/08/09/piata.jpg)
Piața volantă va fi deschisă în fiecare sâmbătă pe platoul Sălii Sporturilor ”Horia Demian”, între orele 7.00 şi 15.00.
În acest moment, în Cluj-Napoca sunt deschise alte două piețe volante în cartiere: piața volantă din cartierul Grigorescu (din parcarea complexului Sun), în fiecare zi de marți, între orele 15.00 – 19.00 și piața volantă din cartierul Gheorgheni, în fiecare zi de joi, pe strada Unirii (capătul liniei 3), între orele 15.00 – 19.00.