Actualitate
Un tânăr clujean salvează animale prin platforma de adopție pe care a creat-o. Stăpânii vor fi verificați periodic
![Un tânăr clujean salvează animale](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2020/09/07/elisei-nemes-salvatorul-animalelor-cluj.jpg)
Elisei Nemeș, un clujean în vârstă de 24 de ani, a lansat în 2018 o platformă prin care oamenii pot să sară în ajutorul animalelor, la nivel de Cluj. Pe data de 3 septembrie 2020, Elisei s-a extins la nivel național și deja există un donator și 34 de conturi de utilizatori doar din prima zi.