Actualitate
Accident între două Mercedesuri pe strada Câmpului. Una dintre ele a ieșit „șifonată”. FOTO
Un accident rutier între două Mercedesuri a avut loc, joi dimineață, la intersecția străzilor Ion Meșter și Câmpului din Cluj-Napoca.
![Un accident rutier între două Mercedesuri a avut loc, joi dimineață, la intersecția străzilor Ion Meșter și Câmpului din Cluj-Napoca/ Foto: Grec Marius Iulian - grupul de Facebook Info Trafic Cluj-Napoca](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2023/03/09/640990bc86f82_accident-ion-mester-campului-cluj-napoca-masini-lux.jpg)
Un accident rutier între două Mercedesuri a avut loc, joi dimineață, la intersecția străzilor Ion Meșter și Câmpului din municipiul Cluj-Napoca.
Un martor a spus că unul dintre șoferi nu ar fi acordat prioritate, iar impactul a fost destul de puternic, una dintre mașini fiind serios avariată. Din fericire evenimentul rutier s-a soldat doar cu pagube materiale.
„Accident fără victime în intersecția Str. Ion Meșter și Str. Câmpului. Probabil neacordare de prioritate între două «merțe». Se circulă normal acum”, a transmis martorul accidentului din cartierul Mănăştur.
Reprezentanții IPJ Cluj au declarat pentru monitorulcj.ro că au primit confirmarea unui accident rutier în zonă, cel mai probabil situația rezolvându-se pe cale amiabilă.
Citiți monitorulcj.ro și pe Google News
CITEȘTE ȘI: