Actualitate
Accident dis-de-dimineață în Bună Ziua
Dimineața devreme, un accident rutier în care au fost implicate două mașini a avut loc pe o stradă din cartierul Bună Ziua.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2019/04/25/bnz.jpg)
„Un echipaj de prim ajutor SMURD a fost solicitat ca urmare a unui accident ruter ce a avut loc pe strada Bună Ziua din Cluj-Napoca, în jurul orei 7.00. Au fost consultați șoferii a două autoturisme implicate, (din care doar unul prezenta contuzii minore) care au și refuzat transportul la spital", transmite ISU Cluj.