Ştiri din Transilvania
Exclusiv în Avrig: Corabia Piraților te invită în ape încălzite la 32 de grade!
Corabia Piraților din Avrig îi așteaptă pe toți cei care își doresc o escapadă tropicală la poalele Făgărașilor.
![Corabia Piraților te invită în ape încălzite la 32 de grade!](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2023/08/23/64e5e0a9f0c80_image00020.jpg)
Corabia Piraților din Avrig îi așteaptă pe toți cei care își doresc o escapadă tropicală la poalele Făgărașilor. Punctul de atracție? Apa încălzită la nu mai puțin de 32 de grade, datorită tehnologiei moderne de pompe de căldură.
![](https://monitorulcj.ro/storage//114745/image00003.jpg)
Nu rata ocazia de a te bucura de o atmosferă tropicală și de apele calde ale Corăbiei Piraților din Avrig. O destinație ideală pentru familii, grupuri de prieteni sau evenimente speciale.
![](https://monitorulcj.ro/storage//114746/image00010.jpg)
Citiți monitorulcj.ro și pe Google News
CITEȘTE ȘI: