Actualitate
Accident între o motocicletă și mașină în Cluj-Napoca! Un tânăr de 20 de ani, transportat la spital. FOTO
Un accident rutier a avut loc, vineri, pe strada Aurel Suciu, din municipiul Cluj-Napoca. În accident au fost implicate o motocicletă și o mașină.
![Accident în Cluj-Napoca/ Foto: ISU Cluj](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2023/06/02/647a23a1c2a4e_accident-aurel-suciu-cluj-napoca.jpg)
Un accident rutier a avut loc, vineri, pe strada Aurel Suciu, din municipiul Cluj-Napoca.
În urma accidentului, un tânăr de aproximativ 20 de ani a fost transportat la spital.
„Pompierii de la Detașamentul 1 Cluj-Napoca au intervenit în urmă cu puține momente la un accident rutier petrecut pe strada Aurel Suciu. În accident au fost implicate un autoturism și o motocicletă. Conducătorul motocicletei, un tânăr de aproximativ 20 de ani, a fost preluat de echipajul SMURD de terapie intensivă mobilă și transportat la spital. Acesta a fost în permanență conștient și cooperant. La misiune a mai luat parte o autospecială cu modul de descarcerare”, au transmis reprezentanții ISU Cluj.
Citiți monitorulcj.ro și pe Google News
CITEȘTE ȘI: