Actualitate
Semafoare la trecerile de pietoni de pe Clinicilor
Primăria Municipiului Cluj-Napoca anunţă punerea în funcțiune a instalațiilor de semaforizare pentru cele două treceri de pietoni de pe strada Clinicilor-zona UPU.
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2019/09/12/trecere.png)
“Menționăm că traversarea pietonilor se va face prin acționarea butoanelor. Rugăm conducătorii auto și pietonii să circule cu prudență în zona menționată și să respecte reglementările de circulație”, transmite municipalitatea.