Actualitate
Șoferul implicat în accidentul de pe strada Oașului s-a predat singur după ce a fugit de la locul faptei
Trei mașini au fost implicate, sâmbătă seară, pe strada Oașului din Cluj-Napoca.
![Șoferul implicat în accidentul de pe strada Oașului s-a predat singur după ce a fugit de la locul faptei](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2020/10/25/soferul-implicat-in-accidentul-de-pe-strada-oasului-s-a-predat-singur-dupa-ce-a-fugit-de-la-locul-faptei.jpg)
Trei mașini au fost implicate într-un accident grav pe strada Oașului din Cluj-Napoca, unul dintre șoferi fiind căutat ore întregi după ce a fugit de la fața locului. Conform unor surse din poliție, bărbatul s-a predat singur după ce a sunat la 112. Agenții au stabilit că șoferul nu a consumat băuturi alcoolice și a ales să fugă de la locul după ce s-a panicat.
Revenim cu detalii.