Actualitate
Ești student şi vrei un job în IT? Vino la evenimentul CariereÎnIT, de la Iulius Mall! (P)
![](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2024/03/13/65f1875e63303_Iulius-Mall-Cluj-900.jpg)
Eşti pasionat de IT sau student la Informatică şi vrei să îţi dezvolţi abilităţile? Eşti interesat de un internship pe perioada verii? Vino miercuri şi joi, 13 – 14 martie 2024, la Iulius Mall, la evenimentul CariereÎnIT şi vei avea ocazia să interacţionezi cu numeroase companii în domeniu şi, de ce nu, să aplici pentru primul tău job!