Politică
Flaviu Udrea, candidatul USR pentru Primăria Florești. „Putem face din Florești un loc bun de trăit pentru noi și copiii noștri!” (P)
![Foto: Flaviu Udrea, candidatul USR Cluj la Primăria Florești](https://monitorulcj.ro/documente/stories//2024/01/17/65a7ba78de247_Flaviu-Udrea-candidatul-USR--Cluj-la-Prim%C4%83ria-Flore%C8%99ti-900-600.jpg)
Flaviu Udrea este candidatul USR Cluj pentru Primăria Florești la alegerile din toamna acestui an. În vârstă de 35 de ani, cu o activitate susținută în domeniul managementului (IT), Flaviu Udrea propune o abordare transparentă și coerentă de dezvoltare a comunei Florești, prin implicarea activă a cetățenilor.